Bosna-Hersek’te Lisans Tamamlama

Bosna-Hersek’te Lisans Tamamlama

Bosna-Hersek’te Lisans Tamamlama, Lisanslarını Avrupa’da tamamlamak eğitim gören herkesin hayallerinde yer alan önemli bir ayrıcalıktır. Ve siz bu...

Bosna-Hersek’te Lisans Tamamlama

Bosna-Hersek’te Lisans Tamamlama Lisanslarını Avrupa’da tamamlamak eğitim gören herkesin hayallerinde yer alan önemli bir ayrıcalıktır. Ve siz bu ayrıcalığa EuroStar ile ortak olabilirsiniz!
Çift anadal programları ile çift diploma ve üstü AB diploması alabilirsiniz!
Görülen yurtdışı eğitimler sonrasında belirlenen kredi miktarına ulaşan mezunların alabileceği bu diploma, yurtdışında eğitim görmenin avantajını sonraki iş hayatınıza da yansımasına yardımcı olacak. Meslek lisesi ve teknik lise mezunlarının işgücü ve nitelikleri yükselecek, yabancı dillerini oldukça geliştirebilecekler.
Akademik yıl ülkemize benzer olarak başlar. Bu öğrencilerimizin yeni bir yaşama alışmalarında oldukça kolaylık sağlar. Ancak öncesinde görülecek olan hazırlık yılı yurtdışına çıkma üniversiteye başlama zamanlarına ve öğrenci oturma iznine göre değişiklik gösterebilir. Başvurularınızı erken yapmanız yurtdışında akademik eğitimin kısıtlı kontenjanlarına takılmadan istediğiniz üniversite ve bölüme girmenizi kolaylaştıracaktır. Başvurularınızı istediğiniz zaman yapabilmeniz için EuroStar’ın kapıları yıl boyunca açık.
Hemen EuroStar ofislerinden birine başvurarak ayrıntı bilgi alabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!