Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Herkesin bütçesine uygun olan ve birçok öğrencinin zorlanmadan eğitim almalarına yardımcı olan Bosna Hersek eğitim ücretleri ile sizler de kısa zaman..

Bosna Hersek Eğitim Ücretleri

Üniversite ile bölümler üzerinden Bosna Hersek eğitim ücretleri için sıralamalar bulunmaktadır. Ancak bu sıralamaların güncel olduğu merkezlerden yardım almanız gerekiyor. Bosna Hersek üniversiteleri ile bağlantılı olan tek güvenilir merkez ise Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olmaktadır. Çözüm merkezli olarak öğrencilerin fiyat listelerine göz atmaları ve ilerlemeleri temel alınıyor. Öğrenciler sadece ücretler değil eğitim sistemleri için de bilgilendirilmektedir. Özellikle eğitim dili üzerinden bir takım sorular yanıt buluyor. Tüm bu incelemeler sonucunda başvuruların ele alınması sağlanıyor. Başta öğrencilerin istekleri üzerinden tablolara yer veriliyor. Tüm planlamalar sonucunda da isteğinize, bütçenize ve yaşam şartlarına bağlı olarak uygun eğitim seçeneklerini analiz etmeniz mümkündür.

Bosna Hersek eğitim ücretleri konusunda farklı değerler bulunuyor. 1500 Euro, 2000 Euro maksimum ise 3200 Euro olarak devlet üniversiteleri üzerinden teklifleri ele almalısınız. Yllık ödenecek olan tutarların son derece uygun olduğu bilinmektedir. Ülkemizde özellikle vakıf üniversiteleri bir hayli yüksek tutarlar üzerinden eğitim veriyor. Devlet üniversiteleri için de belli başlı harç ödemeleri yapılmaktadır. Ancak Bosna Hersek sunduğu eğitim sistemine nazaran oldukça düşük fıyatlara ev sahipliği yapıyor. Bu ücretlerin yıllık olarak ifade edildiğini göreceksiniz. Yıllık ödemeler sonucunda eğitim olanaklarından faydalanabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sadece üniversite ücretlerine yer vermiyor. Bosna Hersek konaklama ya da diğer yaşam olanakları için de belli başlı fiyat aralıkları sunulmaktadır.

Bosna Hersek yabancı ve Türk öğrencileri karşılamaya devam etmektedir. Ülkenin bu kadar çok talep görmesinde ki baş sebep ekonomik olmasıdır. Ekonomik olmasına rağmen Avrupa standartlarında eğitim vermeye devam ediliyor. Boşnakça, İngilizce ve Türkçe olarak eğitim dillerini de sıralamaktadır. Uluslararası Travnik, Saraybosna, Mostar ya da Tuzla gibi üniversitelerin sıralamaları bulunuyor. Üniversitelerden ziyade bölümler üzerinden de yıllık ücret değişimleri bulunmaktadır. Bu yüzden seçeceğiniz bölüm de ödemeler adına belirleyici olmaktadır. Buradan lisans tamamlama içn de başvurularınızı yapmalısınız. Bu konuda da ödenecek tutarlar tarafımızdan öğrencilere ifade edilmektedir. Bosna Hersek eğitim ücretleri olarak lisans ya da tamamlama programları ekonomik tutarların yer almasını sağlıyor.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe Destekli Lisans Bölümleri

Hukuk 2000 Euro
İnşaat Mühendisliği 2500 Euro
Mimarlık 2500 Euro
Makine Mühendisliği 2500 Euro
Bilgisayar Mühendisliği 2500 Euro
İş Sağlığı ve Güvenliği 2500 Euro
Elektrik Mühendisliği 2500 Euro
Yüksek Lisans ve Doktora 5000 Euro

Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Lisans Bölümleri

Saraybosna Üniversitesi Tıp Fakültesi 3000 Euro
Saraybosna Üniversitesi Diş Hekimliği 3500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Eczacılık 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon 2500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Mühendislik Bölümleri 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Güzel Sanatlar 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Veterinerlik 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Psikoloji 1500 Euro
Saraybosna Üniversitesi Boşnakça Dil Hazırlık 2500 Euro

Zenica Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Tuzla Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

Mostar Üniversitesi

Boşnakça Lisans Bölümleri 1500 Euro

#bosnahersekeğitimücretleri

Üniversitenin Konumu

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!