Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık

Mimarlık, en çok tercih edilen meslek gruplarından biridir. Eğer bu alanda eğitim almak istiyorsanız, yurt dışı seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Bosna Hersek’teki üniversitelerde mimarlık bölümünde okuyabilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu konuda gereken işlemleri ve yönlendirmeleri öğrencilerimize yapıyoruz. Yurt dışında okumak istiyor; ancak bütçenizin buna yeterli olmayacağını mı düşünüyorsunuz, o halde Bosna Hersek’teki üniversiteler sizin için olabilir. üstelik sadece İngilizce ve Boşnakça seçeneğiniz de mevcut değil. Özel anlaşmalar sayesinde Türkçe destekli eğitim alabilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık konusunda donanımlı okullara sahiptir. Sınav sorunu olmadan lise diplomanızı ve bazı evrakları alarak başvurularınızı yapabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, gerek mimarlık gerekse Bosna Hersek’te okumak konusunda gerekli tüm adımları sizler birlikte atıyoruz. Siz sadece kararınızı verin. Mimarlık için Türkiye’de puanları tutturamadınız mı? O halde isterseniz, vakit kaybetmeden Bosna Hersek seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık bölümü için dil konusunda aklınızda soru işaretleri olabilir. İngilizce bilmiyor ve Boşnakça eğitim almak istemiyor musunuz? O halde Türkçe destekli eğitim olanağını da değerlendirebilirsiniz. Bu da ayrı bir avantajdır. Hem başka ülkede okuyorsunuz, hem de eğitiminizi kendi dilinizde alma şansınız var. Mimarlık konusunda ana dilde eğitim almak için bize başvurularınızı yapın. Güncel bilgileri sizlere sunalım ve birlikte işlemlerinize başlayalım.

Bosna Hersek Üniversitesi Mimarlık konusunda Türkçe destekli eğitim ücreti senelik 2500 euro olarak geçer. Bu eğitimi Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde alabilirsiniz. Yök İsterseniz denklik konusunda YÖK ile görüşebilirsiniz. Eğitim sürecinde aldığınız bilgileri pratiğe dökme şansınız vardır. Kaliteli akademisyenler ve kaliteli okullarda eğitim alabilirsiniz. Şahane bir kampüs ortamında öğrenciliğinizi yaşayabilirsiniz. iz. Üstelik farklı milletlerden gençler ile bir arada olabilirsiniz. Ulaşım konusunda sorun yaşamaz, yakın kültür sayesinde kendinizi çok yabancı hissetmezsiniz. AB ülkelerinde geçerli olan mavi diploma sayesinde aynı zamanda farklı ülkelerde kariyer yapma olanağına sahip olabilirsiniz. Sadece kayıt zamanının kaçırmayın ve bizimle iletişim kurun. Konusunda uzmanlaşmış olan eğitim danışmanlarımız sizi eksiksiz olarak bilgilendirecek ve aklınızdaki soru işaretlerini de ortadan kaldıracaktır.

Üniversitenin Konumu