Bosna Hersek Üniversiteleri Türkçe Destekli Eğitim

Türk öğrenciler Bosna Hersek üniversiteleri Türkçe destekli eğitim konusunda her zaman istekli bir şekilde hareket etmektedirler.

Bosna Hersek Üniversiteleri Türkçe Destekli Eğitim

Bosna Hersek, son yıllarda üniversite eğitimi konusunda tercih edilen bir ülkedir. Bunun sebebi de buradaki okulların hem kaliteleri hem de ekonomik olmasıdır. Eğer siz de yurt dışında okumak istiyorsanız Bosna Hersek seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bu talep ile gelen herkese gereken yardımı gösteriyoruz. Öğrenci adaylarımızın bilmesi gereken ayrıntılar kendileri ile paylaşıyor, aynı zamanda yapılması gerekenleri de bizzat takip ediyoruz. Bosna Hersek üniversitesi Türkçe destekli eğitim konusunda da olanaklar sağlamaktadır. Bu nedenle hiç hazırlık okumadan kendi dilinizde eğitim alabilirsiniz. Hem yurt dışında okumuş olursunuz, hem de kendi dilinizde eğitiminizi almış olursunuz

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak gerek Türkçe destekli eğitim gerekse diğer dillerde eğitim konusunda öğrenci adaylarımız için yönlendirmeler yapmaktayız. Bosna Hersek üniversitesi Türkçe destekli eğitim konusunda Uluslararası Travnik Üniversitesi eğitim vermektedir. Burada mimarlık, elektrik mühendisliği, hukuk, makina mühendisliği, inşaat mühendisliği bölümlerinde eğitim alabilirsiniz. Türkçe destekli eğitim almanız, hazırlık okumamanıza neden olur. Bu da sizin için zamandan kazanmak ve direkt birinci sınıfa başlamak demektir. Eğitim harçlarının düşük olduğu bu okulda, mühendislik fakülteleri ve mimarlık 2500 euro senelik, hukuk ise 2000 euro’dur. Harçların uygun olmasının yanı sıra, konaklama ve sosyal hayat da Bosna’da gayet caziptir. Zaten bu işlemleriniz konusunda da size yardımcı oluyoruz. Totalde aylık 300 euro ile konaklama dahil geçiminizi sağlayabilirsiniz.

Bosna Hersek üniversitesi Türkçe destekli eğitim dışında diğer üniversitelerde Boşnakça ve İngilizce bulunmaktadır. Bu dillerde eğitim veren okullarda, bir yıl hazırlık okuma zorunluluğu vardır. Bosna’da eğitim verilen okulların kalitesi yüksektir. Akademisyenlerin kaliteli olduğunu dile getirebiliriz. Gayet donanımlı okullarda teorik bilgi alabilir ve aynı zamanda pratikte de eğitimlerinizi toparlayabilirsiniz. Eğitim konusunda aynı zamanda yüksek lisans ve doktora seçenekleri de bulunmaktadır. sınavsız eğitim olması özellikle Türk öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Bu nedenle sorunsuz olarak öğrencilik hayatı geçirmek isterseniz, bizimle iletişim kurabilirsiniz. Hem ekonomik hem de iyi bir eğitim olanağı Bosna Hersek’de sizi bekliyor. Aklınıza takılan her şey için bizle iletişim kurmanız kafidir.

#bosnaherseküniversiteleritürkçedesteklieğitim

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!