Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi Taban Puanları

Bosna Hersek Saraybosna üniversitesi taban puanları , ülkemizdeki taban puanlarıyla neredeyse benzer özelliklere sahiptir. Şuana kadar 6 tane üniversite açılmış olan Bosna Hersek ‘te , öğrencilerin gelişim gösterebilmesi ve meslek gruplarına yönelebilmesi için tüm bölümler bulunmaktadır. Genel olarak çok fazla zengin olmayan Bosna Hersek , kalite bakımından da ülkemizdeki üniversitelerle gayet uyumlu bir eğitime sahiptir. Ayrıca pratik yapılması gereken derslerde kullanılan materyaller , ülkemizde bulunan üniversitelerdeki materyallerle son derece benzerlik göstermektedir. Bosna Hersek halkının sıcak kanlılığı ve öğrencileri seviyor olması , her yıl Türkiye ‘den Bosna Hersek ‘e gönderilen öğrencilerin sürekli olarak yardım görmesine sebep olduğunu bilmekteyiz

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı , 20 yıllık hizmet süreci boyunca birçok öenmli kişiliğin oluşmasında en önemli pay sahibi kuruluşlardan bir tanesidir. Öğrencilerimizin temel düzeyde olan yabancı dillerinin gelişmesi ve yurtdışında eğitim görülebilmesi için atılan adımlar , Eurostar ‘ı sektörün en önemli firmaları arasına sokmayı başarmıştır. Öğrencilerimiz için gösterdiğimiz özen , üniversitelerin her türlü içerikleriyle ilgili detaylı bilgiye sahip olabilmemizin önünü açmıştır. Bosna Hersek Saraybosna üniversitesi taban puanları , bölüm olarak vermek gerekirse 200 ila 500 arasında değişiklik gösterebilmektedir. Saraybosna ‘da bulunan üniversiteler , Bosna Hersek genelindeki en yüksek puanlara sahip bölümlere sahiptir.

Bosna Hersek , ülke genelindeki üniversiteler açısından dikkat çekmeye devam etmektedir. Eğitim fakültesindeki dalların en düşük puanı 198 , en yüksek puanı ise 408 ‘dir. Ekonomi fakültesindeki en düşük puan 201 iken , en yüksek puan 403 ‘dür. Sanat ve tasarım fakültesindeki en düşük puan 2019 , en yüksek puan ise 451 ‘dir. Bosna Hersek Saraybosna Üniversitesi taban puanları , ülke genelindeki taban puanlarından pek yüksek değildir. Saraybosna ‘da okumak isteyen tüm üniversite öğrencileri , bölümlerde yeterli kontenjan olduğu sürece Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurabilir ve bölümler hakkında bilgi alabilirler. Ülkemizdeki üniversitelerle aynı kalitede eğitim veriliyor olması , firmamızın Bosna Hersek ‘e verdiği değeri de arttırmaktadır.

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes