2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş hakkı veren bu üniversite ile siz de lisans mezunu olarak mesleğinizi ilk adımı atabilirsiniz.

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Puanınız yettiği için 2 yıllık teknisyenlik okumuş olabilirsiniz ama hayatınızı teknisyen olarak sürdürmek zorunda değilsiniz. Elbette geçerli ve güzel bir meslektir ama Mühendislik alanları ile kıyaslandığında arada çok büyük farklar olduğu da kolayca görülür.

Teknisyen olarak alacağınız maaş ile Makine Mühendisi olarak alacağınız maaş arasında resmen uçurumlar vardır. Ayrıca iş alanı olarak da sınırlı imkanlara sahip olmanızdan ötürü zorlanabilirsiniz. Bu ve benzeri nedenlerle yeniden üniversite sınavlarına girerek Makine Mühendisliği bölümünde okumak da size zaman kaybettirir. Dikey geçiş sınavlarına hazırlanmak, dershanelere para ödemek de zaman kaybına neden olacaktır. Sizi Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde 2 yıllık teknisyenlere Makine Mühendisliği dikey geçiş imkanından yararlanmaya davet ediyoruz.

Verilen eğitimlerin kalitesi ve standardı son derece yüksek olduğu gibi, üniversitenin teknolojik imkanları da eğitiminizi çok daha üst düzeylere çıkarmanıza neden olacaktır. Sınavsız şekilde yapacağınız 2 yıllık teknisyenlere Makine Mühendisliği dikey geçiş sayesinde iş alanında çok daha büyük fırsatlar elde edebilirsiniz. Türkçe destekli olan eğitiminiz, öğrencilik hayatınızı daha kolay hale getirecek ve bir yandan da Boşnakça ve İngilizce dillerine hakim olabileceğiniz pratikler yapabileceksiniz. Sayısız yabancı arkadaşlıklar kurabileceğiniz okulda eğitiminiz bittikten sonra akademik çalışmalar yapmak için Yüksek Lisans ve Doktora çalışmalarına da katılabilirsiniz.

Eurostar İle Okuma Fırsatı

Genel anlamda eğitim masraflarının diğer ülkelere göre düşük olması sizin için çok büyük bir şanstır. 2 yıllık teknisyenlere Makine Mühendisliği dikey geçiş hakkından yararlanırken ödeyeceğiniz senelik harç bedeli 2500 Euro’dur ve aylık kişisel masraflarınız da 300-400 Euro civarında değişir. Hem paranız, hem de vaktiniz cebinizde kalırken, dünyanın kabul ettiği yüksek standartta bir eğitim alarak mezun olursunuz. Eurospass diplomanız sayesinde Makine Mühendisi olarak Avrupa’nın pek çok ülkesinde iş arayabilir ve iyi imkanlarda çalışabilirsiniz. Merak ediyorsanız diplomanın ülkemizde de tanındığını hatırlatalım.

Bu denli iyi bir eğitimi alabilmek için sizlere yol gösterecek olan, deneyimli ve tek yetkili kuruluş olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Sağdan soldan bilgi almak ve kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek yerine danışmanlarla görüşmelisiniz. Dolandırıcı firmaların tuzağına düşmeden, size sunulan Türkçe destekli ve ekonomik eğitim fırsatını en doğru şekilde değerlendirmelisiniz. Ülkemizde de saygın ve yüksek kazançlı bir meslek olan Makine Mühendisliği eğitimini almak, diğer öğrencilere göre daha avantajlı durma geçmek için acele edin. Uluslararası Travnik Üniversitesi başvuru ve kayıt tarihlerini geçirmeden, geleceğinizi emin ellere teslim edin.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!