2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

2 yıllık teknikerlere makine mühendisliği dikey geçiş konusunda yoğun bir talep olması da bu üniversite de eğitim almayı zorlaştırmaktadır.

2 Yıllık Teknikerlere Makine Mühendisliği Dikey Geçiş

Makine Mühendisliği okumak için yeniden üniversite sınavlarına girmek yerine, sahip olduğunuz 2 yıllık diplomanızı kullanabilir ve yurt dışında öğrenim alabilirsiniz. Üstelik dikey geçiş yaptığınızda herhangi bir sınava girmeden sene de kaybetmemiş olarak hayallerinize kavuşmanız mümkün. Kulağa inanılmaz gelse de, pek çok öğrenci 2 yıllık teknikerlere Makine Mühendisliği dikey geçiş imkanı sunan Bosna Hersek’te okumak için can atıyor. Yoğun talep alan Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi bu muhteşem fırsatı ayağınıza getirdiği için artık siz de şansınızı lehinize döndürebilirsiniz. Hayallerinizi artık gerçekleştirecek adımlar atabilir, ailenizi mutlu edebilir ve onların bütçelerini de yormadan, rahat bir öğrencilik hayatı sürdürebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleri ile görüşmek ve detaylı bilgiler edinmektir. Zaten danışmanlarınız sizlere her konuda yardımcı olacağı için kafanız karışmayacak ve başvuru, kayıt işlemleriniz de kolaylıkla hallolacaktır. Bosna Hersek Ululararası Travnik Üniversitesi’nde 2 yıllık teknikerlere Makine Mühendisliği dikey geçiş hakkından yararlanırken hiçbir sınava girmek zorunda kalmayacaksınız. Senelik ödeyeceğiniz 2500 Euro sayesinde eğitim harç sorunu da yaşamayacaksınız. Bu denli ucuz rakamlarla yurt dışında eğitim almak rüya gibi gelse de gerçek olduğunu görüne siz de zaman kaybetmeden kayıt yaptırmak isteyeceksiniz.

Dikey Geçiş Makine Mühendisliği

Tüm fırsatlar bu kadar değil, alacağınız eğitimin de Türkçe destekli olduğunu söyleyelim. Kendinizi evinizdeymiş gibi rahat hissedebileceğiniz bir ülke olan Bosna Hersek’te yaşam giderlerinin de çok düşük olması öğrenciliğinizin rahat geçmesini sağlayacaktır. Hem eğitim, hem de yaşam gideriniz oldukça cüzi olacaktır. İki ülke arasında vize uygulanmadığı için seyahatlerinizde de sorun yaşamazsınız. Pek çok Türk öğrencinin okuduğu okulda, ünlü akademisyenlerin derslerine de girebileceksiniz. Hayalini kurduğunuz mesleğe bir adım daha yaklaşmak için hemen 2 yıllık teknikerlere Makine Mühendisliği dikey geçiş imkanından yararlanmalısınız.

İki yıllık diplomanızı ve transkriptinizi vererek kayıt yaptıracağınız okulda doğrudan 3.sınıftan eğitime başlayabilirsiniz. Sene kaybına müsaade edilmemesi geleceğiniz açısından da çok önemlidir. Kariyer planlarınızı ertelemeden mezun olacak ve alacağınız Europass mavi diplomanızla Avrupa’da iş olanakları bulacaksınız. Ülkemizde de tanındığı için diplomanızın ayrıcalıkları size yeni iş alanları açacaktır. Bu önemli fırsatı elde etmek için sizler de diğer Türk öğrencilerin yaptığı gibi Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleri ile görüşün. Hayallerinize nasıl ulaşacağınızı onlar göstersin ve siz de arkanıza yaslanarak bu konforlu eğitime başlama heyecanını doya doya yaşayın. Günümüzün en çok kazandıran mesleğine yönelik eğitim almak için zamanınızı boşa harcamayın.

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!