2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

Bosna üniversitelerin de 2 yıllık MYO mezunlarına mimarlık dikey geçiş olanakları verildiği için siz de kesinlikle bu şansı değerlendirmelisiniz.

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

Binalar tasarlamak, şehir hayatına imza artmak hiç kuşku yok ki her Mimarlık öğrencisinin hayalidir. Dünyanın bugünkü haline gelmesinde Mimarların büyük emekleri vardır.

Çevrenize baktığınızda büyüleneceğiniz pek çok yapı görürsünüz ve o binaları yapan kişilerden biri olmak isteyebilirsiniz. İşte bu noktada sizleri 2 yıllık Myo mezunlarına Mimarlık dikey geçiş fırsatı sunan Avrupa’nın en iyi üniversitelerinden biri olan Uluslararası Travnik Üniversitesi’nde öğrenci olmaya davet ediyoruz. Sınavsız şekilde Mimarlık bölümüne geçiş yapmanızı sağlayan üniversite aynı zamanda gelecekte hayal ettiğiniz binaları yapma rüyalarınızı da gerçekleştirecektir. Eğitiminizi Türkçe destekli alacak ve Türkiye’deki konforunuzu Bosna Hersek’te de sürdüreceksiniz.

Halkın Türklere olan sempatisi kadar, Türkçe konuşan kişilerin çokluğu da kendinizi evinizdeymiş gibi hissettirirken, ekonomik hayat koşulları belinizi bükmeyecek. İsteklerinizi yerine getirebileceğiniz gibi, bütçenizle isterseniz şehirlerarası yolcuklar bile yapabileceksiniz. 2 yıllık Myo mezunlarına Mimarlık dikey geçiş imkanı için ödemeniz gereken harç bedeli 2500 Euro gibi uygun bir rakamdır ki pek çok yabancı üniversiteyle kıyaslanamaz bile. Bu kadar ekonomik harç bedellerinin yanında şehirde yaşam giderlerinizi de ortalama olarak 300-400 Euro ile halledebileceğinizi söylersek herhalde hemen başvuru yapmak isteyeceksiniz.

Mimarlık Dikey Geçiş

Myo mezunu olarak kalmak yerine, 2 yıllık eğitiminizin üstüne devam edebilir, 3.sınıftan itibaren Mimarlık derslerine girebilirsiniz. Mimari açıdan zengin bir ülke olan Bosna Hersek’te okumak da mesleğiniz konusunda çok daha yaratıcı bir bakış açısı kazanmanıza neden olacaktır. Alanlarında uzman akademisyenlerin derslerine girebileceğiniz 2 yıllık Myo mezunlarına Mimarlık dikey geçiş imkanından hemen şimdi yararlanabilirsiniz. Sınava girmeden elde edebileceğiniz bu şans sayesinde ailenizin bütçesini de yormayacak ve 2500 Euro ödeyerek harç ücreti konusunda da avantaj elde edeceksiniz. Türkçe destekli bölümlerden olan Mimarlık eğitimi alırken, teknolojik donanımlı sınıflarda her türlü eğitim olanaklarından da yararlanacaksınız.

Sizlere bu fırsatı gerçekleştirmekte en büyük yardımı ve desteği hiç kuşkusuz ki pek çok öğrenciyi hayallerine kavuşturan Eurostar Yutdışı Eğitim Danışmanlığı vermektedir. İstanbul’da merkez ofisi olan Eurostar çok sayıda Türk öğrenciyi Avrupa’ya göndermiş, her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olmuştur. Deneyimlerini sizleri rahat ettirmek için seferber eden danışmanlar seçeceğiniz bölümle ilgili detaylı bilgiyi de vermektedirler. Sizler de bu fırsatı değerlendirebilir, vize uygulaması olmayan Bosna Hersek’in en güzel okullarından birinde öğrenci olabiliriniz. Düşük eğitim maliyetlerinin yanında dilerseniz kredi yurtlardan alacağınız geri ödemeli kredi bursuyla daha da rahat bir öğrenciliğe kavuşabilir, yabancı dilinizi de geliştirebilirsiniz.

Mimarlık 2500 Euro

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!