Yatay Geçiş

Yatay Geçiş

Eurostar Yurtışı Eğitim Merzeli İşbirliği İle Bosna Hersek’te Üniversite Eğitimi

Türkiye Yatay-Geçiş / Bosna-Hersek Üniversitelerine Sınav Olmadan Geçiş

Bosnahersek üniversitelerine yatay geçiş yapmak isteyen öğrencilerin hayallerini gerçekleştiren Eurostar, Bosnahersek üniversitelerine transfer işlemlerinde “tek yetkili” başvuru merkezidir. Türkiyedeki üniversitelere geçiş yapan Bosnalı öğrencilerin ve Bosnahersek üniversitelerine yatay geçiş yapan Türk öğrencilerin sayısındaki artışın en büyük nedeni,yükseköğretimin denk sayılmaya başlanmasıdır.

Eurostar aracılığıyla dünya çapında bilinen Bosna hersek üniversitelerine transfer olarak; Avrupa standartlarında eğitim alma, farklı bir kültürde yaşayarak vizyonunuzu geliştirme, öğrenim gördüğünüz alanda pratik yapma fırsatı bulma, iş hayatı için gereken beceriyi kazanma ve bilimsel araştırma odaklı bir eğitim alma imkanına sahip olacaksınız.

Türkiyedeki üniversitelere dikey geçiş hakkı tanıyan Bosna Hersek üniversiteleri, geri kalan hayatınızı bütünüyle değiştirecek bir eğitim imkanı sunmaktadır. Eurostar, Bosna hersek üniversitelerine geçiş yaparak; lisans, yüksek lisans, doktora, formasyon eğitimi ve sertifika programlarına dahil olabilirsiniz. Diğer yurtdışı üniversitelerine geçiş ile Bosna hersek üniversitelerine geçiş arasında ekonomik açıdan oldukça büyük bir fark olduğundan, eğitim kalitesinin ücretle ile ilgisi olmadığı da bir defa daha anlaşılmaktadır.

Türkiyedeki üniversitelere dikey geçiş imkanı sağlayan Bosna Hersek üniversitelerinden mezun olarak ABD ve AB üyesi ülkelerde kabul edilen bir diploma sahibi olabilir, bu ülkelerin devlet dairelerinde de çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Eurostar aracılığı ile sizlere sunulan üniversitelerin tamamı Bologna Anlaşması kriterlerine uygun eğitim yaptığı gibi, aynı zamanda Uluslararası Üniversiteler Birliği de üyesidir. Böylece sunduğumuz fırsatları değerlendirerek yapacağınız yurtdışından yatay geçiş ile sahip olacağınız diploma, “tüm dünyada” geçerli olacaktır.

Geçişler:

1 yıllık eğitimini tamamlayan tüm Bosna Hersek üniversiteleri öğrencileri Türkiyedeki üniversitelere yatay geçiş yapabildiği gibi, aynı şartlardaki Türk öğrenciler de Bosna hersek üniversitelerine geçiş yapabilmektedir.

Kamuda çalışmak ya da iş yeri açmak için Bosna hersek üniversitelerine yatay geçiş yaparak aldığınız diploma, YÖK tarafından denk sayıldığından ülkemizde de geçerlidir.

Yurtdışı üniversitelerine geçiş yapmak isteyenlere profesyonel ve tecrübeye dayalı danışmanlık hizmeti sunan Eurostar, tanınması olan Bosna Hersek üniversiteleri ile yaptığı anlaşmalar sayesinde kontenjanlara sizlerin de dahil olmanızı sağlamaktadır. Eurostar’a Türkiye’nin her yerinden yapılan yurtdışına dikey geçiş ve yatay geçiş başvuruları, uzman danışmanları ile değerlendirmesinin ardından yurtdışı üniversitelerine geçiş için durumunun kısa zamanda belirlenmesi ve işlemlerin başlatılmasını sağlamaktadır.

İngiltere, Rusya, Belarus, Moldovya, Romanya, Bulgaristan, Ukrayna, Makedonya, Kazakistan, Mısır, Azerbaycan, Litvanya, Gürcistan üniversiteleriyle anlaşmalı olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezi, Bosna hersek üniversitelerine yatay geçiş veya yurtdışından dikey geçiş fırsatlarını da sizlere yurtdışına geçiş seçenekleri ile sunmaktadır. Hayatınızın geri kalan bölümünü şekillendiren Avrupa standartlarındaki yükseköğretiminiz için beklemeyin ve hemen Eurostar ile iletişime geçin.

Üniversitenin Konumu

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!